Ziraatbank Hesap Numaramız

  • SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ZAMAN WHATSAPP VEYA TELEGRAM ÜZERİNDEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

Sipariş Numarası Bildirimi
Banka hesaplarımıza ödeme yaparken önce siparişinizi sitemizden oluşturunuz. Sipariş sonucunda karşınıza çıkan sipariş numaranızı ödeme yaparken “açıklama” kısmında belirtiniz. Ayrıca bir ödeme bildirim iyapmanıza gerek kalmadan hesaplarımız düzenli olarak kontrol edilmekte, hesabımıza gelen tutar ile sipariş bilgileri örtüştüğünde siparişiniz işleme alınarak tedarik işleminden sonra kargoya verilmektedir. Siparişinizden sonra 1 iş günü içerisinde hesaplarımıza ödeme yapılmadığı taktirde siparişleriniz iptal edilecektir.

Lütfen Dikkat
Sitemizden yaptığınız alışverişlerin havale/eft ödemelerini yalnızca bu sayfada yer alan bilgilere sahip hesaba yapınız. Bu sayfa dışında yer alan hiç bir bilgi tarafımıza ait değildir, sorumluluk kabul edilmemektedir.

Lütfen ödemenizi yapmadan önce Banka Hesap Numaralarımızı alınız/kontrol ediniz. Banka hesap numaralarımız siparişi tamamladığınızda e-posta ile iletilecektir.

İlgili sayfa dışında tarafımıza ait hiç bir alıcı/ banka hesap no tarafımıza ait değildir ve sorumluluk kabul edilmez.

Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir. Siparişinizin ardından 1 (bir) iş günü içerisinde hesabımıza ödeme ulaşmadığı takdirde siparişiniz iptal edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Ödemenizi gönderirken tarafımızca daha kolay tespit edilmesi için aşağıda yer alan sipariş numarasını para transferinizin açıklama kısmına yazınız.