Konya Bozkır Tahin Dünyası

Bozkır Tahin Fiyatları


Bozkır Tahin Fiyatları

Bozkır tahin fiyatları marka, kalite ve çeşitlerine göre değişebilmektedir. Bununla beraber kg ve gramajı da fiyat etiketlerini değiştirmektedir. Bozkır Tahini internet satış fiyatları ile market satış fiyatları arasında da fark oluşmaktadır. Bu fark kargo gönderim ücretlerinden kaynaklıdır. İşin uzmanı olarak tahin fiyatları konusunda tüm detayları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bozkır tahini her şeyden önce kalitesine göre değerlendirilmeli ve satın alınmalıdır. Eğer sadece tahin fiyatı göz önünde bulundurularak satın alınırsa beklenen lezzeti vermeyebilir.  Bu sebeple müşterilerimize daima doğallığı ve bilinen markalardan tahin almalarını tavsiye ediyoruz. Kaliteli tahin sadece üretimin doğallığı ile değil aynı zamanda susamın kaliteli ve seçkin olmasıyla ortaya çıkmaktadır.

Tahin Fiyatları Ne Kadar?

İnternet ortamında tahin fiyatları ne kadar? diye merak edip alışveriş sitelerini araştırdığınızda gramajına göre her bütçeye uygun fiyat seçenekleri karşınıza çıkabilmektedir. Tahin Dünyası olarak yıllardır sektörün içinde olan bir firma olarak en uygun tahin fiyatlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Şimdi fiyatlar hakkında kısa bilgilendirme yapmaya çalışalım.

Sitemizde en uygun tahin fiyatı 1 kg’lık paketinde satışa sunulan çiğ tahin olarak adlandırılan beyaz tahindir. Tek sefer kavrularak üretilen bu tahin oldukça lezzetli olup kahvaltıda tüketilebileceği gibi pasta, kurabiye veya poğaçalar için de tercih edilmektedir. Beyaz tahin fiyatı : 35 TL’dir.

Kepekli çifte kavrulmuş tahin fiyatı ise 35 TL olarak belirlenmiştir. Kepekli tahin susamın yıkandıktan sonra doğrudan kavurma işlemine alınır. Yine taş değirmenlerde öğütülerek dolum gerçekleştirilir. Bu tahin biraz ağır gelebilir. Tiryakileri oldukça fazladır.

Normal kepeksiz çifte kavrulmuş tahin fiyatı sitemizde yine 35 TL olarak satışa sunulmuştur. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen tahin çeşididir. Susamlar yıkandıktan sonra %50 oranında kabuklarından soyularak kavrulma işlemine alınır. Zımpara tahinleri ile karıştırılmaması gereken, %100 doğal tahindir. İçeriğinde sadece susam olup, başka hiçbir katkı ya da koruyucu madde içermemektedir.

Kalaycıoğlu Tahin Fiyatları

Kalaycıoğlu Tahini en meşhur tahin markalarından birisi olup fiyatları merak edilmektedir. Eşsiz lezzetine ve doğallığıyla sitemizde Kalaycıoğlu tahin fiyatı 35 TL’dir. Ürünlerimiz özenle kargoya verilmekte ve tazeliğiyle sofralarınızda yerini almaktadır.