Konya Bozkır Tahin Dünyası

Kalaycıoğlu Bozkır Tahini


Kalaycıoğlu Bozkır Tahini

Yöresel tatların ve geleneksel yöntemlerin takipçisi olan markamız Bozkır Tahin Dünyası, aynı zamanda meşhur Kalaycıoğlu Bozkır Tahini markasının da sahibi ve yetkili satıcısıdır. Sitemiz üzerinden her iki markaya ait tahinleri güvenle alabilirsiniz.

Kalaycıoğlu Bozkır Tahini Türkiye genelinde ve hatta diğer ülkelerde meşhur olmuş, diğer markalara nazaran doğallığı ve fiyatı ile ön plana çıkmıştır. Manavgat başta olmak üzere Antalya’nın diğer bölgelerinden temin edilen susamın doğal taş fırınlarda ardıç odunu ile kavrularak, taş değirmenlerde öğütülmesi ile üretilen Kalaycıoğlu Bozkır Tahini mutfakların aranan lezzetlerinden biridir.

En İyi Bozkır Tahini: Kalaycıoğlu

Atadan kalma yöntemleri ve üretim fırınlarını muhafaza ederek üretime devam eden Kalaycıoğlu Bozkır Tahin Dünyası markası en iyi Bozkır Tahini olarak ülke genelinde kabul görmüştür. Gerek marketlerde gerek internet satış noktalarında satın alabileceğiniz bu markayı en güvenli ve taze şekliyle sitemiz tahindunyasi.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Ayrıca Kalaycıoğlu markası taşıyan diğer Bozkır yöresel ürünlerini de sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Kalaycıoğlu Kepeksiz Bozkır Tahini

Kalaycıoğlu tahin çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürün kepeksiz Bozkır tahini olmuştur. Tahin konusunda daha önce bu lezzete alışık olmayanların damakları için kısa da olsa alışma süreci bulunmaktadır. Birkaç kahvaltıdan sonra rahatlıkla aşılabilen bu süreç kimilerinde daha kısa olmaktadır.

Bu sebeple tahin tüketmeye yeni başlayanlar için Tavsiye edebileceğimiz tahin çeşidi  Kalaycıoğlu çifte kavrulmuş tahin olmaktadır. Tahin tüketimine alışık olanlar için bir diğer seçenek ise kepekli çifte kavrulmuş tahin olmuştur.  Hemen her türlü tahin çeşidini Kalaycıoğlu Bozkır Tahinleri markası altında bulabilirsiniz.

Kalaycıoğlu Bozkır Tahini Fiyat

Aroması, doğallığı ve kalitesine göre Kalaycıoğlu Bozkır Tahini, fiyatları yönüyle de oldukça uygun satışa sunulduğu için en sevilen markalar arasında yerini almıştır. Ayrıca güvenilirliği ile hemen tüm gıda testlerinden başarı ile geçen Kalaycıoğlu tahinleri en ufak bir katkı maddesi dahi içermemektedir.

Kalaycıoğlu Tahin Satış Noktaları

Kalaycıoğlu tahin markası satış noktaları bakımından oldukça kolay ulaşabileceğiniz bir markadır.  İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin birçok bölgesinde butik gıda İşletmeleri tarafından satışa sunulan Kalaycıoğlu tahinleri ayrıca tahindunyasi.com web sitemizden de satın alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilir